1Z radością informujemy, że 7 uczniów naszej szkoły zostało laureatami Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla Szkół Ponadgimnazjalnych "Operation 2017". Zofia Koniecko i Maja Liro (III A) zajęły IV miejsce, Kacper Zegan (III B) zajął miejsce VI, Michał Rytko (III B) miejsce VIII, Emilia Guzowska (III D) miejsce X, Adam Wcisło (III E) miejsce XI i Maja Stańczuk (III A) miejsce XV.

Konkurs Operation 2017 przeznaczony jest dla uczniów klas maturalnych. Tematem przewodnim tegorocznej edycji był zrównoważony rozwój, ekologia, prawa człowieka, solidarność międzynarodowa, dostęp do żywności i wody pitnej, model rodziny, czas wolny, technologie, konflikt pokoleniowy, wzajemne zrozumienie.
Do II etapu konkursu Operation 2017 z naszej szkoły zakwalifikowało się 16 uczniów, z których 7 zostało laureatami. Serdecznie gratulujemy.