111zmnW poniedziałek 29 maja odwiedzili nas znani absolwenci naszej szkoły: Agata Sasinowska i Krystian Lada. Nasi goście maturę zdawali w 2002 roku, zatem stosunkowo niedawno, a już odnieśli w życiu sukces. Pani Agata jest aktorką, znaną między innymi z ról w takich filmach jak "Kanadyjskie sukienki" w reż. Macieja Michalskiego czy "Będzie lepiej" w reż. Marcina Zbyszyńskiego, a pan Krystian Lada - dramaturgiem i librecistą, dyrektorem ds. programowych, dramaturgii i promocji kultury w Théâtre Royal de la Monnaie w Brukseli. Pani Agata i pan Krystian zostali zaproszeni przez wychowawczynię, profesor Krystynę Dybowską-Głąb oraz historyka, profesora Tadeusza Bąka. Było to jedno ze spotkań ze znanymi i wybitnymi absolwentami naszej szkoły organizowanych w ramach 120-lecia liceum.