Choć od wyjazdu integracyjnego minęło już trochę czasu, to najmłodsza społeczność Mickiewicza nieustannie wraca myślami do Rajgrodu. Dlaczego tam? Bo to właśnie Rajgród był w tym roku siedzibą zmagań naszych Pierwszaków!

   Gdy 20-ty dzień października nastał, dzielni uczniowie naszej szkoł zajęli miejsca w autokarach i wtedy (jak nazwa wyjazdu wskazuje) integracja się zaczęłą pod czujnym okiem mentowrów (naszych starszych kolegów). Przeróżne gry, zmagania, występy, zabawy sprawiały, że Pierwszaki Mickiewicza zawierali nowe znajomości, które teraz uwidaczniają się na naszym szkolnym korytarzu.

   Ach! Jeszcze Wilno… Podążając śladami naszego patrona, odkrywaliśmy jakże ważną dla nas historię, którą (jak uważamy) powinien znać każdy z uczniów przekraczający progi tej szkoły. Mimo bardzo wietrznej pogody, nic nie mogło powstrzymać Mickiewiczaków, przed odkrywaniem pięknej, zabytkowej, wilnowskiej infrastruktury.

   Wyjazd integracyjny 2017/2018 był pełen przygód! Kiedy go wspominamy, to na twarzy każdego z nas zawsze pojawia się WIELKI uśmiech. Miejmy nadzieje, że za rok czekają nas równie ciekawe historie :). Gratulujemy wszystkim dobrych wyników! Do zobaczenia za rok!

I.Bnińska