W dniu 7 lutego 2018 r. odbył się w naszej szkole II etap VI edycji Mazowieckiego Konkursu Realioznawczego Dreimal Deutsch.
W konkursie wzięło udział sześć szkół, które uzyskały największą ilość punktów z testu I etapu. Drużyny walczyły o przejście do finału, odpowiadając na pytania z różnych dziedzin, dotyczących krajów niemieckojęzycznych.
Zwycięzcami zostały Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika , Liceum im. Stefana Żeromskiego, Liceum im. Jana III Sobieskiego z Warszawy i IV Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Stefana Żółkiewskiego w Siedlcach.
Wszystkim szkołom gratulujemy i do zobaczenia w kwietniu w Finale konkursu Dreimal Deutsch, który odbędzie się w Instytucie Filologii Germańskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

{gallery}2017_2018/dreimal{/gallery}