wiosna1e2

Dnia 18 kwietnia klasa 1E pod przewodnictwem Profesora Maksymowa rozpoczęła porządkowanie terenu otaczającego naszą szkołę.Tego dnia skupiliśmy się na dwóch skalniakach oraz rabatce nieopodal drzwi wejściowych. Na początku oceniliśmy szkody wyrządzone podczas tegorocznej zimy. Po wstępnym rozdzieleniu obowiązków (oraz łopat), zabraliśmy się do pracy. Przez dwie godziny dzielnie pracowaliśmy wyrywając chwasty, wywożąc niepotrzebne kamienie…Tego dnia dokonaliśmy jedynie wstępnego oczyszczenia tych powierzchni po to aby już wkrótce w tych miejscach zasadzić nowe rośliny, żeby wiosna mogła na dobre zawitać do naszej szkoły. Dodatkowo zachęcamy również inne klasy do wspólnych porządków na szkolnych rabatkach! :)

Anastazja Woitiul 1E