Dnia 04.02.2020r. w naszej szkole, odbyło się spotkanie, dla klas drugich, na którym konsultantki z ELAB Education Laboratory opowiedziały uczniom o procesie aplikacji na studia zagraniczne. Mówiły o tym, jak wybrać uczelnię i kierunek studiów, pokazały jakie specjalizacje mogą interesować różne typy osób, jakie są zawody przyszłości oraz dlaczego warto wybrać dany kierunek. Uświadomiły uczniów, że najważniejsze jest to, aby wybrać zawód odpowiednio do swoich zainteresowań i lubić to co się robi. Na koniec osoby zainteresowane studiami za granicą mogły z nimi porozmawiać oraz podać kontakt do siebie, dzięki czemu organizacja będzie mogła zaoferować im pomoc w aplikacji na wymarzoną uczelnię.

{gallery}2019_2020/studiaG{/gallery}