W dniach 27 i 28 marca  uczniowie naszej szkoły uczestniczyli już po raz drugi w Poligonie Przedsiębiorczości. W tym roku do reprezentowania Liceum została wybrana młodzież z klasy II D: Paulina Wawer, Aleksandra Zwolińska, Tomasz Kupiec, Mateusz Wargin i Rafał Zaleski. Mieliśmy możliwośc dowiedzieć sie wiele o metodach pracy zespołowej oraz uzyskać wskazówki, czym kierować sie przy wyborze przyszłego zawodu. Uczestniczyliśmy w ciekawych wykładach: podzielili się z nami swymi przemyśleniami ludzie, którzy sami długo nie mogli znaleźć swej życiowej drogi i dopiero od niedawna robią to, co przynosi im radość i satysfakcję. Wzięliśmy też udział w interesującym quizie z ekonomii. Była również praca w grupach, z uczniami z innych szkół: naszym zadaniem było wspólne znalezienie rozwiązania wybranego problemu. Udział w tych warsztatach to niewątpliwie ciekawe i inspirujące doświadczenie.   (Ola Zwolińska, klasa II D)