Zgodnie z misją Szkoły nasi uczniowie włączają się aktywnie w niesienie pomocy potrzebującym.

W tym roku, 5 raz z rzędu, w listopadzie odbyła się zbiórka darów dla podopiecznych schroniska dla psów i kotów prowadzonego przez Fundację Azylu pod Psim Aniołem. Jak co roku zbieraliśmy rzeczy, dzięki którym pensjonariuszom schroniska łatwiej będzie przetrwać najtrudniejszy dla nich okres roku, czyli zimę. Przede wszystkim były to koce, kołdry, poduszki i kojce, które posłużą do ocieplenia legowisk. Oczywiście nie zabrakło również karmy, jak i zabawek.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję pomocy. Ilość zebranych darów była bardzo duża. Szczególne podziękowania należą się Rafałowi Dębkowi, uczniowi klasy IId, który dla wspomożenia naszych wspólnych działań zorganizował zbiórkę darów w miejscu swojego zamieszkania, a zebranymi rzeczami zasilił akcję szkolną. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna zbiórka powtórzy sukces z tego roku.