pytanie 1pytanie 2

pytanie 3

 pytanie 4

pytanie 5pytanie 6

                                               konferbarbosa

We wtorek 27 marca 2018 r. uczniowie klasy Ic pod opieką Pana Krzysztofa Maksymow uczestniczyli w Konferencji zorganizowanej przez  Liceum Ogólnokształcące im. Ruy Barbosy pod patronatem ambasadora Brazylii. Tematyka spotkania dotyczyła Polaków w Brazyli.                                                             

                                             plakatproj1

W czwartek 5 kwietnia 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs na plakat promujący projekt "Przystanki do Niepodległości". Wśród licznie dostarczonych prac, zwycięzcami okazały się dziewczęta z klasy Ie w składzie: Karolina Kosowska i Anastazja Wojtul. Serdecznie gratulujemy.

                           univars2  univars3  univars4 

                                           univars5  univars1

KLUB UNESCO I VARSAVIANISTYCZNY spotkały się już po raz trzeci w Centrum Interpretacji Zabytku przy ul. Brzozowej na Starym Mieście, aby przygotować Noc Muzeów. Co łączy proces odbudowy Starówki z tańcem hinduskim…?

Tym „ czymś” są wpisy na Listę UNESCO. To dziedzictwo niematerialne. Po więcej na ten temat już dziś zapraszamy 19 maja do siedziby CIZ, gdzie można będzie spróbować atrakcji, przygotowanych przez Członków obu Klubów. Niech nikogo nie zwiodą zdjęcia z naszych dzisiejszych prac w CIZ… Niektórzy byli już baaardzo zmęczeni…

W ramach projektu "Przystanki do Niepodległości" w miesiącu kwietniu zaplanowano: organizację wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego nt. Niepodległości, przeprowadzenie ankiety wśród uczniów naszej szkoły, jak również wśród mieszkańców Warszawy, a także zorganizowanie spotkania młodzieży z przedstawicielami UKSW w ramach współpracy i projektu.