studniówka17 stycznia 2015r. uczniowie klas trzecich IV LO im. Adama Mickiewicza w Warszawie sobotnio-niedzielną noc spędzili na swoim pierwszym, dorosłym balu. Przygotowania do tego święta rozpoczęliśmy już w listopadzie, kiedy to weszliśmy po raz pierwszy do sali gimnastycznej i usłyszeliśmy pierwsze takty poloneza. Abyśmy mogli opanować układ doskonale, niezbędne były próby, które prowadziła pani profesor Izabela Bielińska, za co jeszcze raz dziękujemy. Jednak przygotowania do tak ważnego święta to nie tylko polonez, to także godziny spędzone w sklepach i przymierzalniach, tak aby tego dnia wyglądać perfekcyjnie.
Studniówka rozpoczęła się o godzinie 20:30 oficjalnym przemówieniem pani dyrektor Marzenny Zaworskiej. Pani dyrektor przywitała wszystkich zgromadzonych gości i zapowiedziała poloneza. Uczniowie tańczyli w czterech turach, a każda z nich różniła się szczegółami, dzięki czemu obraz ogólny był ciekawy i oryginalny. Po zatańczeniu poloneza prowadzący, Karolina Żuchewicz i Patryk Kobza, złożyli podziękowania na ręce Pani dyrektor Marzenny Zaworskiej, Pani wicedyrektor Kamili Załuskiej, kadrze pedagogicznej, pracownikom szkoły, rodzicom i organizatorom studniówki za wspólnie przepracowane 3 lata. W ten sposób zakończyła się oficjalna część naszej imprezy i zaczęliśmy się bawić do białego rana. O Nasze dobre nastroje zadbał DJ Grzello, dzięki czemu mogliśmy bawić się do różnego rodzaju muzyki od rocka po hip hop.
Warte podkreślenia jest również miejsce, w którym mieliśmy przyjemność się bawić. „Forteca” jest pięknym, przestrzennym miejscem o niesamowitym klimacie. Zamkowy charakter sprzyjał robieniu sesji zdjęciowych, co było kolejnym atutem tej, jakże ważnej dla nas imprezy.
Dzięki tak wspaniałemu przygotowaniu tego święta możemy mieć pewność, że tę wyjątkową noc, uczniowie naszego liceum będą długo wspominać.

Karolina Żuchewicz i Patryk Kobza

Zdjęcia klasowe