Z wielką radością informujemy, że drużyna dziewcząt zajęła II miejsce w LIV rejonowych zawodach strzeleckich „O Srebrne Muszkiety”. 31 marca 2015 r. na strzelnicy ZKS przy ul. Marymonckiej 42 reprezentacja IV LO Im. A. Mickiewicza zajęła II miejsce w konkurencji karabinka sportowego na dystansie 50 metrów z pozycji leżącej.

W konkurencji tej brały udział 22 drużyny z Warszawy i okolic, naszej szkole udało się pokonać 20 z nich. Szkołę reprezentowały :

Weronika Zalewska z klasy 2c – wystrzelała 134 p na 200 możliwych, co indywidualnie dało jej 7 miejsce;

Alicja Kempa z klasy 1a – wystrzelała 129 na 200 możliwych, indywidualnie zajęła miejsce 8;

Aleksandra Filipek z klasy 2e – wystrzelała 122 na 200 możliwych i indywidualnie zajęła miejsce 13.

Ponadto w drużynie były: Klaudia Karczmarczyk klasa oraz Klaudia Szabłowska;

Opiekun drużyny jest Arkadiusz Kuźba.

strz.jpg