wstazka Żegnamy Justynę Staszczyk

justyna 2

„Ktoś tutaj był i był, a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.”
(W. Szymborska)

Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej koleżanki Justyny Staszczyk, nauczycielki wiedzy o kulturze. Po długotrwałej walce z chorobą odeszła 5 maja 2015 roku.

To dzięki Niej uczniowie przeżywali wspaniałe przygody teatralne, w wielu uczniach rozbudziła zainteresowanie teatrem, w wielu odkryła talenty aktorskie.

Niekonwencjonalna w zachowaniu, wzbogacała życie szkoły intrygującymi pomysłami, co zjednywało Jej uczniów i budziło sympatię grona pedagogicznego. Zawsze uśmiechnięta do świata i ludzi, szukała jasnych stron życia i niezachwianie wierzyła w pogodną stronę natury ludzkiej. Każdego dnia zarażała nas swą młodością i pasją.

Odeszła w majowy, wiosenny dzień w swej ukochanej Prowansji, otoczona miłością dzieci...

Pogrzeb odbędzie się w środę 20 maja o godzinie 10:00 w kościele

(drewnianym) św. Wincentego na Bródnie.