Festiwal "Rozwiń talent!" 2016 to już piąta edycja przeglądu twórczości dzieci i młodzieży z Pragi-Południe. Przegląd ma charakter lokalny i adresowany jest do wszystkich placówek oświatowych w dzielnicy. Tegoroczny Festiwal składał się z konkursów: wokalnego, literackiego, plastycznego i fotograficznego oraz przeglądów: Otwartej Sceny Szekspirowskiej i Przeglądu Tanecznego. Jego tematem przewodnim było „100-lecie przyłączenia Grochowa, Saskiej Kępy i Gocławia do Warszawy".

Finał konkursów, w czasie którego nastąpiło uroczyste wręczenie nagród oraz odczytanie protokołów, odbył się 6 kwietnia 2016 roku w Centrum Promocji Kultury.

Z wielką radością informujemy, że wśród laureatów festiwalu znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Agnieszka Snarska z klasy II H została wyróżniona w kategorii poezja, a Kacper Zegan z klasy II B w kategorii proza. Dyplomy z podziękowaniami za przygotowanie i udział uczniów otrzymały również Pani Małgorzata Telakowska oraz Pani Dyrektor Marzenna Zaworska. Serdecznie gratulujemy! (Zdjęcia)

csnze