targ4W Pałacu Kultury i Nauki w dniach 9-11 marca po raz 27. odbyły się targi edukacyjne w ramach XXVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2017. Podczas trzech dni targów swoją ofertę edukacyjną przedstawiały uczelnie z kraju i z zagranicy, a także warszawskie licea i technika, których prezentacje od kilku lat przygotowuje Biuro Edukacji m.st. Warszawy.

Władze edukacyjne stolicy starają się zwrócić uwagę na to, aby z bogatego wachlarza możliwości kształcenia, młody człowiek wybrał ten najwłaściwszy dla niego. Na targach nie mogło zabraknąć również naszej szkoły, która prezentowała swoją ofertę edukacyjną na stoisku nr 29. Uczniowie aktywnie zachęcali odwiedzających targi gimnazjalistów do wybrania w przyszłości właśnie liceum im. Adama Mickiewicza. Koordynatorem naszej prezentacji podczas targów była pani Agnieszka Zalewska.