W tym roku Święto Szkoły, które odbyło się 22 grudnia, miało szczególne znaczenie, gdyż kończyliśmy obchody 120- lecia istnienia IV LO.
Najpierw Samorząd Szkolny wraz z Dyrekcją liceum złożył kwiaty pod pomnikiem Adama Mickiewicza w ogrodzie szkolnym.
Następnie jury składające się z nauczycieli i uczniów odwiedziło każdą klasę w ramach konkursu szkolnego na najpiękniejszą wigilię. Wybór najpiękniejszej wigilii okazał się bardzo trudny, ale w ostateczności zwyciężyła klasa 2d.
Na zakończenie tego miłego dnia cała społeczność „Mickiewicza” spotkała się w sali gimnastycznej. Tam odbył się Konkurs Talentów M- Factor, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć brawurowe występy uczniów naszej szkoły. Dodatkowo poszczególni nauczyciele zostali wyróżnieni przez „mickiewiczaków” statuetkami „Adasiów”.
Pani Dyrektor Marzenna Zaworska oficjalnie zakończyła obchody jubileuszu 120 – lecia istnienia naszej szkoły, dziękując za wszystkie przedsięwzięcia, które odbyły się w minionym roku.

M. Gordon