30 listopada 2012 roku grupa dziewcząt z naszej szkoły uczestniczyła w kolejnych warsztatach organizowanych przez firmę CISCO w siedzibie firmy przy ul. Domaniewskiej. W ramach zajęć dziewczyny poznały zasady budowy sieci komputerowych i zapoznały się z najnowszymi technologiami sieciowymi.


Grupa dziewczyn z naszej szkoły wzięła udział w spotkaniu zorganizowanym przez firmę Cisco. Girls in ICT Day – Dziewczyny do Nowych Technologii to światowy dzień, którego celem jest zachęcanie dziewcząt oraz młodych kobiet do budowania swojej ścieżki kariery w branży informatycznej. Odbywa się on w każdy ostatni czwartek kwietnia - w 2012 roku 26 kwietnia.

Podczas takich spotkań dziewczęta otrzymują informacje na temat szerokiego spektrum możliwości i wartości kształcenia w zakresie nauk ścisłych, technicznych i informatycznych. Dziewczęta poznają profile firm z branży ICT oraz mają możliwość bezpośredniego kontaktu z kobietami pracującymi w firmach IT na różnych stanowiskach. Spotkania mają na celu przekonać dziewczęta do budowania swojej ścieżki kariery w branży IT.

Zaproszone do siedziby Cisco dziewczęta uczestniczyły w warsztatach, a także rozmowach z ekspertami, z kobietami pracującymi na różnych stanowiskach w firmie celem poznania specyfiki pracy w branży IT.

Na zakończenie spotkania dziewczyny wzięły udział w sesji TelePresence – wideokonferencji zorganizowanej przy użyciu rozwiązania Cisco TelePresence, gdzie spotkały się z gośćmi „Girls in IT” z 16 innych krajów europejskich oraz z Afryki Południowej.

brazowe liceum 2017 net

grudzień 2017
P W Ś C Pt S N
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

logo1

JSN Decor template designed by JoomlaShine.com