Marta Romańczuk (kl. III A) zdobyła I miejsce w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej "Nutka Poliglotka". zobacz dyplom i statuetkę

Julia Nowikowska otrzymała wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Europejskiej "Nutka Poliglotka". zobacz dyplom

Marta Romańczuk (kl. III A) zdobyła I miejsce w II Warszawskim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej. zobacz dyplom

Uczniowie naszego Liceum, Zuzanna Krystowska i Michał Wierzbowski (kl. III J), zajęli III miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie na niemieckojęzyczną prezentację. Opiekunem laureatów jest p. prof. Anita Walczak-Wiśniewska.   zobacz dyplom 1   zobacz dyplom 2

Reprezentacja naszej Szkoły: Natalia Gadomska, Agata Grabowska, Magdalena Krzymowska, Zofia Siejewicz, Gabriela Szymańska i Julia Wynimko (klasa II B) oraz Iga Drężek i Magdalena Wojciechowska (klasa II E) wzięła udział w projekcie "Lokalna edukacja globalna" zorganizowanym przez Fundację "Nowe Media" i współfinansowanym przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Uczennice zajęły IV miejsce w Polsce. dowiedz się więcej