Drużyna dziewcząt  zajęła III miejsce w dzielnicy w międzyszkolnych rozgrywkach w piłce siatkowej!

*****

Drużyna dziewcząt i chłopców zdobyła I miejsce w turnieju o puchar bumistrza w piłce siatkowej!

*****

Drużyna z naszej szkoły zdobyła II miejsce w corocznym turnieju o puchar burmistrza Żoliborza w piłce nożnej!

*****

Reprezentacja dziewcząt zdobyła II miejsce w mistrzostwach dzielnicy w piłce koszykowej!

*****

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Katarzyna Krotewicz (kl. III J), Anna Kulińska (kl. III D) oraz Sylwia Marchlik (kl. III L) powtórzyła ubiegłoroczny sukces zdobywając także i w tym roku I miejsce w mistrzostwach dzielnicy Praga Południe w tenisie stołowym, a w kategorii indywidualnej ponownie zwyciężyła nasza uczennica Sylwia Marchlik.