image0_2.jpeg
17 grudnia w naszej szkole odbyły się jasełka - miniatura teatralna na motywach baśni H. Ch. Andersena "Dziewczynka z zapałkami".

Główna bohaterka umieszczona została we współczesnym świecie.Towarzyszył jej bezdomny anioł, w rolę którego wcielił się pan Tomasz Głuchowski - przewodniczący Rady Rodziców naszego Liceum.
Oprócz niego mogliśmy zobaczyć również innych rodziców w roli kolędników. Nie zabrakło obrazu pustego miejsca przy stole, opatrzonego informacją o jego wyłączeniu z użycia. W codziennym  pośpiechu i gwarze ulicy mogliśmy dostrzec problemy dzisiejszego świata w kontekście zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przepiękny walc w wykonaniu Jurka Wieczorka  oraz świąteczne utwory zaśpiewane przez Laurę Jasnos  oraz zaproszonych  gości umiliły przedświąteczne chwile w Mickiewiczu.
 Na zakończenie pan Dyrektor Krzysztof Maksymow i pani wice - Dyrektor Joanna Bujak złożyli świąteczne życzenia całej społeczności szkolnej.