
Nikodem Gawrysiuk z klasy 3z, zawodnik Klubu Sportów Walki Karate Kyokushin został V-ce Mistrzem Europy!
Wywalczył srebrny medal, pokonując zawodników m.in. Turcji i Węgier - w 8 Wagowych Mistrzostwach Europy Karate WKB, Esztergom/Węgry 03.05.2025r. Serdecznie gratulujemy!








