
2 września uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny 2025/2026.
W wydarzeniu uczestniczyła nowa Dyrekcja szkoły – pani Karolina Sielużycka-Budka, grono pedagogiczne oraz cała społeczność uczniowska. Swoją obecnością zaszczyciła nas również pani Bożena Przybyszewska, Zastępczyni Burmistrza Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, kierując do uczniów i nauczycieli słowa wsparcia i otuchy.
Rozpoczynamy nowy rok pełen nadziei, wyzwań i inspiracji. Życzymy wszystkim uczniom, by z entuzjazmem podejmowali naukę i odkrywali swoje talenty, a nauczycielom – satysfakcji z pracy i wielu sukcesów wychowawczych.Niech ten rok szkolny będzie czasem wytężonej pracy, ale też radości ze wspólnych osiągnięć, przyjaźni i twórczych inicjatyw.
Powodzenia – razem możemy więcej!












