Żegnamy....

W dniu 27 stycznia 2025r. zmarła Urszula Utrat-Milecka wieloletni nauczyciel IV LO im.Adama Mickiewicza.
Warsztaty kulinarne

W dniach 14.01 i 16.01.2025 w klasach: 2B i 2P odbyły się warsztaty kulinarne z języka włoskiego pt. "Jak przygotować prawdziwe włoskie cappuccino i caffe latte?" Po zapoznaniu się z zasadami BHP prof. Sławomira Dyrda pokazała uczniom krok po kroku jak przygotować włoskie cappuccino z caffettiery Bialetti Mukka Express. Następnie uczniowie sami perfekcyjnie przygotowali cappuccino, a do degustacji zaprosili Dyrekcję, wychowawców i nauczycieli.
Akademia Wiedzy o Zdrowiu

Akademia Wiedzy o Zdrowiu – współpraca z WSIiZ. 15.01.2025 r. uczniowie kl.2L w ramach Akademii Wiedzy o Zdrowiu odwiedzili Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia. Po zwiedzaniu I Kampusu uczelni wzięli udział w inspirujących warsztatach na temat profesjonalnej diagnostyki i pielęgnacji skóry – wiedzą i cennymi wskazówkami dzieliła się mgr Katarzyna Gnap oraz związków polifenolowych i ich potencjału antyoksydacyjnego – warsztaty zorganizował mgr inż. Mateusz Gemba.
Podziękowanie - Talenciaki 2024

Dziękujemy wszystkim, którzy pomagali naszej szkole w zbiórce Talenciaków z Lidla. Udało nam się zebrać 5340 kuponów, które wymieniliśmy na mobilny zestaw nagłośnieniowy, pachołki treningowe (50 sztuk), zestaw do tenisa stołowego (12 rakietek i 144 piłki) oraz składany kosz na piłki.
Życzenia świąteczne

Drodzy Nauczyciele, Uczniowie, Rodzice oraz Pracownicy Szkoły - Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Wam radosnych i spokojnych chwil w gronie najbliższych. Niech te Święta przyniosą Wam odpoczynek, a Nowy Rok obfituje w zdrowie, sukcesy i spełnienie marzeń. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i trud włożony w codzienną pracę na rzecz naszej szkoły. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
Z pozdrowieniami, Krzysztof Maksymow Dyrektor Szkoły
Strona 18 z 44







