Grudzień to miesiąc, który kojarzy się jednoznacznie ze Świętami Bożego Narodzenia. W ten20151215 173652 szczególny uroczysty nastrój wprowadzają nas nie tylko sklepowe witryny czy pięknie udekorowane ulice i place, ale także imprezy organizowane w związku ze świętami – kiermasze, jasełka i mikołajki. Również w Liceum im. Adama Mickiewicza święta czuć było już od połowy grudnia, kiedy to z inicjatywy Samorządu Szkolnego 15 grudnia zorganizowany został bożonarodzeniowy jarmark. Uczniowie przygotowali piękne, kolorowe stoiska  z mnóstwem atrakcji. Można było kupić ręcznie wykonane kartki bożonarodzeniowe, ozdoby choinkowe, pierniczki, świąteczne ciasta i mnóstwo innych wyrobów i dekoracji. Przybywających w progi szkoły witał kolorowy napis zachęcający do odwiedzania stoisk i robienia zakupów. Podobnie jak w latach ubiegłych koordynatorem tego przedsięwzięcia była pani profesor Marta Gordon.

(Zobacz zdjęcia)