giganci rozrywek matematycznych 4 20160407 1941580603 medW piątek 1 kwietnia w Zespole Szkół im. Michała Konarskiego odbyła się gala wręczenia nagród finalistom oraz laureatom IX edycji konkursu „Rozrywki matematyczne” 2016. Nasza szkoła wzięła w nim udział po raz czwarty. Wśród finalistów konkursu znaleźli się  uczniowie naszej szkoły – Aleksander Ruciński, Filip Maksymow, Rafał Bańcerek, Wojtek Mastalski, Anna Reszczyńska-Urban, Beata Zakrzewska, Grzegorz Żebrowski, Konrad Łuniewski, Jan Gomuła, Kaja Kuc i Karolina Gajewska. Wszyscy finaliści otrzymali dyplomy i nagrody. Podziękowania i dyplom odebrała również pani Agnieszka Gruchelska opiekun konkursowych drużyn i koordynator etapu szkolnego. Serdecznie gratulujemy! (Zdjęcia)