Uczniowie klasy II D wzięli udział w projekcie "Vademecum Młodego Przedsiębiorcy" realizowanym przez Polskie Towarzystwo Twórczej Edukacji we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.

Warsztaty prowadzone przez psychologa oraz trenera biznesu pozwoliły na zdobycie umiejętności zwiększających szanse młodzieży wchodzącej na rynek pracy oraz wpłynęły na aktywizację i rozbudzenie zachowań przedsiębiorczych. Na zakończenie projektu przeprowadzony został konkurs, którego zadaniem było przygotowanie biznesplanu dla firmy swoich marzeń. W konkursie wzięli udział uczniowie warszawskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Miło nam poinformować, że uczennica naszej szkoły - Beata Zakrzewska z klasy II D zajęła w konkursie III miejsce uhonorowane cenną nagrodą rzeczową. Serdecznie gratulujemy!

beata1