Z przyjemnością informujemy, że 100% naszych tegorocznych absolwentów zdało maturę!

GRATULUJEMY!

W czerwcu uczniowie kl.2I wzięli udział w spotkaniach z funkcjonariuszem Policji oraz wykładowcą Akademii Leona Koźmińskiego doktorem Mateuszem Woińskim.

Jak mawiał Walter „Długa dyskusja oznacza, że obie strony nie mają racji”. Wybraliśmy zatem formułę debaty oksfordzkiej by porozmawiać o znaczeniu praw autorskich i pełnoletniości w życiu ucznia. We wtorek 15 czerwca drużyny z naszego liceum oraz XIX Liceum im. Powstańców Warszawy stanęły do pojedynków słownych o tematach „Prawa autorskie - ograniczeniem swobody działalności uczniów” oraz „Pełnoletniość pozytywnie wpływa na możliwości edukacyjne”.

Miło nam poinformować, że uczeń naszego Liceum- Aleksander Bramski, zajął I miejsce w XXXV Ogólnopolskim Konkursie Recytacji Poezji i Prozy Aleksandra Puszkina i Adama Mickiewicza ,,PUSZKINIANA 2020".

Uczniowi i nauczycielowi przygotowującemu do konkursu- Serdecznie gratulujemy😃

Maciej Mikołajczyk, tegoroczny absolwent naszego Liceum, został laureatem III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Geologicznej OKAWANGO. Jest to kolejny sukces Maćka. W poprzedniej edycji Konkursu zdobył już indeks na Wydział Geologii Uniwersytetu Warszawskiego oraz zagwarantował sobie udział w zagranicznej ekspedycji geologicznej. W tym roku potwierdził, że jest wspaniałym młodym geologiem i że pasja wraz z wiedzą są kluczem do sukcesu.

Gratulacje !!!

Agnieszka Zalewska, nauczyciel opiekun