logo

E3EBA59F A11A 4D73 9337 9669B3596ABB 

Już po raz czwarty Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu edukacyjnym! Rozpoczęliśmy nabór chętnych do uczestnictwa w Akademii Wiedzy o Zdrowiu- serii wykładów on-line i warsztatów praktycznych. Jeżeli interesujesz się naukami o zdrowiu, dietetyką, kosmetologią, pielęgniarstwem lub chemią kosmetyczną i żywności a także dziedzinami pokrewnymi- nasze seminaria są dla Ciebie. Udział w zajęciach jest bezpłatny, każdy Uczestnik otrzyma certyfikat słuchacza AWoZ. Zajęcia skierowane są przede wszystkim do uczniów klas maturalnych, jednakże klasy młodsze, zwłaszcza o profilach biologiczno- chemicznych, też zapraszamy w miarę dostępności miejsc. Zainteresowani proszeni są o kontakt z Sekretariatem Szkoły lub nauczycielem opiekującym się klasą biologiczno- chemiczną.”

Oto link, z którego można pobrać zdjęcia z Kongresu: https://www.google.com/url?q=https://photos.app.goo.gl/S8oXUDHTkS3cxryL9&source=gmail&ust=1698216282511000&usg=AOvVaw1nUKD7IoeonLSfHYABt5gf">https://photos.app.goo.gl/S8oXUDHTkS3cxryL9

W piątek 8 kwietnia 2022 r. w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie odbył się I Kongres Dyrektorów.

Nasza szkoła reprezentowana przez Dyrektora Krzysztofa Maksymow podpisała umowę o współpracy i patronacką z uczelnią wyższą reprezentowaną przez Rektora dr hab Sebastiana Grzyba.

 W ramach współpracy młodzież naszej szkoły, szczególnie klasy o profiu biologiczno-chemicznym, będą mogły korzystać z nowoczesnych laboratoriów, a także tworzyć projekty dotyczące ekologii, kosmetologii i zdrowia. Młodzież będzie uczestniczyć w wykładach, warsztatach i innych zajęciach, na których będzie zdobyć i poszerzać  wiedzę oraz nawiązywać nowe znajomosci.

PODSUMOWANIE SPOTKAŃ EDUKACYJNYCH ORGANIZOWANYCH W RAMACH CYKLU AKADEMII WIEDZY O ZDROWIU

 Newsletter Szkoły