Kolejny rok i kolejne litry oddanej krwi! W środę (31.10.2018r.) aż 36 Mickiewiczaków dołączyło do fundacji Krwawy Sport ustalając rekord donacji!
Każdy z uczniów naszego liceum, który wziął udział w akcji krwiodawstwa wykazał się ogromną empatią i właśnie ta chęć pomocy młodych superbohaterów ratuje ludzkie życie.
Po donacji nasi Krewcy Mickiewiczacy mogli przybić "piątkę" z Łukaszem "Jurasem" Jurkowskim (zawodnik - legenda MMA, komentator sportowy, założyciel fundacji Krwawy Sport) i odebrać super tematyczną koszulkę.
Młodsze roczniki! Za rok pora na Was!

Oto wiadomość od Pani Marzeny Przybysz z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie.

„Do RCKiK Warszawa dzisiaj zgłosiło sie 312 Osób, krew i płytki oddało 237 Osób, 76 Osób z przyczyn niezależnych zostało zdyskwalifikowanych. Jeszcze raz wielkie, wielkie dzięki za zaangażowanie i poświęcony na promocję krwiodawstwa czas. Kolejna akcja i kolejny ogromny sukces dziękuję w imieniu pracowników RCKiK oraz Pacjentów, którzy otrzymają nadzieję na powrót do zdrowia  odmierzaną kroplami krwi - najcenniejszego z leków. Pozdrawiam życzę dużo zdrowia i wszelkiej szczęśliwości. ❣😀 Marzena Przybysz RCKiK Warszawa”

W imieniu swoim, fundacji i RCKik DZIĘKUJEMY❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 
Artur Rosik