{gallery}2019_2020/mastersRobots{/gallery}
W dniu 8 października 2019 r. klasa 3H wzięła udział wraz z profesor Agnieszką Anisimowicz w konferencji „Masters&Robots Youth Stage” zorganizowanej przez Digital University. W całkowicie wypełnionej sali kinowej uczniowie wysłuchali trzech wykładów, podczas których dr Francesca Grippa, współpracująca z MIT, mówiła, jakie cechy osobowości mają szczególny wpływ na osiąganie sukcesów akademickich, a inwestor z Doliny Krzemowej Supreet Singh Manchanda porwał uczestników entuzjazmem i udzielił ciekawych wskazówek dotyczących samorozwoju. Wisienką na torcie okazał się wykład dr. Joji Ichikawy z Korporacji Obayashi oraz Międzynarodowej Akademii Astronautyki, który opowiedział o pracach projektowych nad tzw. windą kosmicznej (ang. „space elevator”) – rzecz wysokich, wręcz kosmicznych, lotów! Pola Kruczyńska z kl. 3H podsumowuje:„Duża sala kinowa dodawała fajnego klimatu, a to że rozmówcy mówili po angielsku uczyło nas różnych akcentów”.