{gallery}2019_2020/warsztatyLit{/gallery}

Biblioteka szkolna zaprasza na WARSZTATY LITERACKIE z panią Klaudią Natalią Jaissle, które odbędą się    6 kwietnia 2020 roku (poniedziałek) w godzinach  9.00- 10.30.

Celem warsztatów jest pobudzenie kreatywności, poprawienie sposobu pisania, uruchomienie wyobraźni poprzez znalezienie tematu, podjęcie prób przedstawienia historii oraz znalezienie sposobu na wyrażanie się poprzez pisanie.

Postaramy się zarysować odpowiedzi na następujące pytania: jak powstają opowiadane historie, jak stworzyć żywe postaci, jak naszkicować wiarygodne charaktery, jak opracować przebieg akcji, co oznacza zakreślenie tematu i jakie jest znaczenie przekazywanej treści.

Po zakończeniu warsztatów istnieje możliwość powstania publikacji powstałych tekstów.

Zapisy na warsztaty przyjmuje biblioteka szkolna do dnia 20 marca.