image0.jpeg
10 grudnia obchodziliśmy Dzień Filmowy, który uświetnił swoją obecnością Maciej Musiał. Znanego aktora zaprosiła do naszej szkoły Emilia Dankwa z 2H, która przez wiele lat razem z Maciejem grała w cieszącym się dużą popularnością serialu "Rodzinka.pl".
Tym razem  wcieliła się w nową rolę i przeprowadziła swój pierwszy wywiad przed sporą szkolną publicznością. Maciej opowiadał o swoim życiu i filmowych przygodach.  Jest to pierwsze spotkanie w ramach nowego cyklu "Herbatka Filmowa w Micku". Pierwszy Mickiewiczowski Oskar trafił w ręce Macieja Musiała, a w ręce Dyrektora Krzysztofa Maksymowa - pierwsze zdjęcie aktorskie z autografem.
 Spotkanie było spontaniczne, aktor zrezygnował ze swoich innych planów, żeby przyjechać do naszej szkoły, za co cała szkolna społeczność bardzo dziękujemy.