fwdmistrzmowyangielskiej 8

W dniu 29 listopada, 2023r. w naszej szkole po raz piąty odbył się konkurs Mistrz Mowy Angielskiej. W konkursie wzięli udział uczniowie praskich szkół ponadpodstawowych. W jury zasiadali nauczyciele języka angielskiego naszego liceum, reprezentantka wydawnictwa Pearson oraz dwie wylosowane nauczycielki z innych liceów. Podobnie jak w ubiegłym roku, w pierwszej części konkursu uczestnicy prezentowali przygotowane wcześniej tematy. Do II-ego etapu, w którym należało wypowiedzieć się krótko na wylosowany temat, zakwalifikowało się 8 osób.Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo dobry poziom opanowania języka mówionego. Dzielili się z publicznością swoimi pasjami oraz dużą wiedzą na temat, który omawiali.

Nagrodzeni zostali:

I miejsce          - Jakub Borowiecki – LXXVI L.O. im. Marszałka Piłsudskiego