Dzień Bezpiecznego Internetu obchodzony jest dziś po raz 18. DBI to inicjatywa zapoczątkowana przez Komisję Europejską, która angażuje państwa z całego świata na rzecz działań propagujących bezpieczny dostęp dzieci i młodzieży do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocji pozytywnego wykorzystywania Internetu.

W tym roku również uczniowie Mickiewicza włączyli się w działania promujące bezpieczeństwo w sieci, przygotowując swoje reklamy. Dziękujemy uczniom klas 1H, 2I oraz 2L za kreatywne podejście do tematu i stworzenie niepowtarzalnych reklam oraz poradników. Zachęcamy do zapoznania się z powstałymi materiałami oraz
do stosowania zawartych w nich wskazówek na co dzień.

{gallery}2020_2021/internet{/gallery}

bezpieczny internet