W dniach od 10 września do 14 października 2021 r. w naszej szkole można było obejrzeć wystawę zatytułowaną "Błogosławiony Kardynał Prymas Stefan Wyszyński". Ekspozycja została przygotowana przez nauczycielkę religii i uczniów klas pierwszych z okazji beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia, która miała miejsce 12.09. 2021r. w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

Wystawa ukazywała najważniejsze wydarzenia z życia i działalności błogosławionego. Zdjęcia i teksty źródłowe umieszczone na ośmiu tablicach przybliżyły zwiedzającym ogromne poświęcenie i pracę jaką Kardynał Stefan Wyszyński włożył w to, aby ratować naród polski przed utratą wolności oraz upadkiem moralnym i duchowym. Fragment ekspozycji poświęcony był również dokonaniom Błogosławionego Kardynał Stefana Wyszyńskiego w Kościele powszechnym, który jako uczestnik Soboru Watykańskiego II dążył do pojednania narodów Europy kierując list do biskupów niemieckich.
Uczniowie zwiedzając wystawę mogli poznać bardzo ważne momenty z najnowszej historii Polski oraz znaleźć w osobie Błogosławionego Prymasa Stefana Wyszyńskiego wzór do naśladowania.